yukarı çık
Toptan Satış

Hakkımızda

Ülkemizde tesettür giyim sektörününün iddialı firmalarından biri olan Yalçınkaya Tekstil, marka olmanın temellerini 2000'li yılların başında Bayrampaşa’da atmıştır. 2001 Yılında Abdullah Yalçınkaya ve kardeşleri tarafından kurulan Yalçınkaya Hazır Giyim Dış Ticaret Limited Şirketi 2010 yılında yarattığı Missvalle hazır giyim markasıyla sektörde markalaşma yolunda önemli bir adım atmıştır. 

Markamız Türkiye'de tasarlanmakta ve üretilmekte olup, ürünlerimiz tasarım aşamasından dikim aşamasına kadar titizlikle incelenmekte ve sorunsuz bir şekilde müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Tasarımlarımızın tamamı tescilli olup farklı hedef kitlelerine hitap etmektetir. 

Firmamız, kendine özgü patentli tasarımları ile bayan dış giyimin de yeni trendler oluşturmaktadır.Missvalle eşsiz tasarımları ve kaliteli kumaşları ile stil sahibi bayanların sevilen markası olmuştur. Bu başarı grafiğini Ukrayna'dan Rusya'ya orta doğudan avrupaya kadar uzanan geniş bir coğrafyada da gösterek sağlam bir müşteri kitlesi oluşturmuştur. 

Missvalle, Modern tesisleri, global üretim teknikleri, profesyonel ekibi, pazarlama ağı, halkla ilişkiler ve tüketici danışmanlarıyla müşterileri ne en iyi hizmeti sunmaya çalışmakla birlikte kendi tasarımlarıyla modayı oluşturmaya devam etmektedir. Yalçınkaya Tekstil bu kalite ve üstün hizmet anlayışını müşterilerine Missvalle markası ile sunmaktan gurur duyar..

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller missvalle.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2021